+90 262 655 94 03 - 0531 280 73 93

Sosyal Medyada Biz}

Tüm Hizmetlerimiz

Bakır oluk ve boru sistemlerini çağımızın teknolojisini ve uzman işçiliğini birleştirmektedir. Kullanılan Metal %100 Bakır olmakla birlikte eksiz tek parça üretilmektedir. Bakır oluk ve boru aksesuarları köşe, çıkış borusu ve kapaklarda özel bir lehimleme veya bakır kaynağı ile kaynatılıp sızdırmazlık sağlanmaktadır. Bakır oluk önce parlak renktedir. Daha sonra kahverengi ve en son yeşil renge dönüşmektedir. Bir metre tülü, yüz kilogram yük taşımaktadır. Böylece kar ve buzlanmaya karşı dayanıklıdır.

Bakır oluk sistemleri ustalık ve tecrübe isteyen işlerdir. Cesika Çatı Sistemleri ile kaliteli ve dayanıklı bakır oluk tesisatına sahip olabilirsiniz.Bakır oluk sistemlerinin fiyatları uygulama yapacak alan ve yere göre farklılık göstermektedir.

ÇİNKO OLUK SİSTEMLERİ

Çinko kalay ve kurşun bileşeni ile oluşan çinko levhalar paslanmaz ortalama 40 yıl dayanıklılık süresi ile 1 asır boyu kullanılmaktadır.Çinko yağmur olukları ve iniş boruları projeye bağlı olarak çeşitli ebatlarda daire kesitli kare kesitli dikdörtgen kesitli olarak dere kepçesi 30x5mm paslanmaz galvaniz bakır lamalarla hazırlanır ve montajı yapılır.

Ayrıca isteğe bağlı titanyum çinko oluk imalatı ve montajı cesikacatısistemleri tarafından itina ile yapılmaktadır.

LİNDAP OLUK SİSTEMLERİ

Araştırma geliştirmede yarım yüzyılı aşan uzun süreli tecrübesi, saç metal ürünlerin üretimi ve pazarlaması ile Lindab çelik inşaat elemanları ve havalandırma endüstrilerinde uluslararası lider şirketlerden biri olmuştur.

1957 yılında İsveç’in Lidhult şehrinde küçük bir saç atölyesi olarak başlayan Lindab, takip eden yılda şuanda da merkezinin bulunduğu İsveç’in güney batısında ki Bjäre yarımadasının yer aldığı Båstad’a taşınmıştır. Lindab bugün itibariyle 31 ülkede aktif faaliyet sürdüren İsveç’in önde gelen ulusal markalarındandır.

NİKOL OLUK SİSTEMLERİ

Yenilikçi global tasarımı ve görünmeyen dere kelepçeleri oval iniş boruları sıkı bağlantı elemanları estetik akıcı tasarımı ve kusursuz hatları ile nikol yağmur oluğu kullanıcılarına yüksek estetik ve başarı sunar.Nikoll’ün yüksek kaliteye sahip titanyum oksit katkılı özel pvc si UV ışınlarına ve kimyasal atıklara karşı olduğu gibi mekanik ve ısıl şoklara yüksek dayanıklıdır. Nikol oluk valadis ovation ve klasik modelleri ile eksiz oluk sistemleri olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

POLİÜRETAN KÖPÜK İZALASYON

Doğru bir uygulama ile ısı köprülerini ortadan kaldıran Püskürtme Poliüretan geleneksel yalıtım uygulamalarına göre daha fazla enerji tasarrufu sağlar! Ama Sprey Poliüretan Köpük yalıtımını seçmek için daha çok neden vardır.

Daha az kalınlıkla yüksek yalıtım ;

Aşağıdaki resimde 50mm kalınlıktaki Sprey Poliüretan Köpük’ün sağladığı yalıtıma eş değer farklı yalıtım malzemelerinin kalınlıkları verilmiştir:
Gördüğünüz gibi yalıtım uygulamalarında Sprey Poliüretan Köpük kullanıldığı zaman, aynı ısı yalıtım performansı daha ince bir tabaka ile elde edilebilir.

AHŞAP ÇATI YAPIMI

atı İşçilik fiyatları, söz konusu olduğunda en uygun Çatı fiyatı ve maliyeti verilmektedir. Çatılarda yapılacak olan her işlem için farklı bir malzeme kullanılır bu yüzden her malzeme için ayrı bir Çatı ustasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Çatı işçilik fiyatları, olarak her çalışan usta için farklı maliyet bulunmaktadır. Her işin zaman farkı bulunmaktadır. Bizlerde Ahşap Çatı işçilik fiyatları, mesela farklı birim fiyatı bulunmaktadır. Ahşap Çatı kereste ile yapıldığı için işçiliği farklı olmaktadır. Yevmiye farkı bulunmaktadır. Çatılarda işçilik fiyatı fark etmemektedir. Bizler Çatı işçilik ve malzemeli fiyat vermekteyiz.

ONDOLİN SATIŞ UYGULAMA

Onduline çatı sistemi çatıların ana bileşeni Onduline HR çatı kaplama levhasıdır. Onduline levhaları, bitüm emdirilmiş organik elyafla özel bir reçinenin bileşiminden oluşmaktadır. Özel bir yöntemle levhanın bünyesine reçine ile birlikte emdirilen boya, Onduline HR renklerinin en zor koşullarda bile sabit kalmasını sağlar.

Onduline HR mükemmel bir su geçirimsizliğine sahip, esnek olması nedeniyle çatlamayan, kesinlikle paslanmayan, küflenmeyen, UV ışınlarına dayanıklı, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen ve bakım gerektirmeyen çevre dostu bir üründür.

GALVANİZ OLUK SİSTEMLERİ

Galvaniz Oluk; Galvaniz oluklar genellikle yap sat olarak yapılan yapılarda müteahhitler tarafından tercih edilmektedir. Diğer oluklarla kıyaslandığı zaman fiyat konusunda arada büyük bir fark vardır.

Yapınıza yapılan uygulamadan sonrada ek yerlerine lehim yapılabilmektedir. Cesika Çatı Sistmeleri olarak yaptığımız galvaniz oluk uygulamalarını uygulamalar kısmından ya da referans bölümümüzden görebilirsiniz. Profesyonel ekiplerimizle maksimum iş güvenliğimizle garantili projelerle iş yapmaktayız. Uygulamalarımızı İstanbul ve çevresinde yapmaktayız. Olukların diğer adıda deredir.

ISI SES İZOLASYONU

Komşu duvarlarından gelen sesler ciddi problemler yaratabilmektedir. Ses problemlerine karşı yapılan ses izolasyon uygulamaları ile daha huzurlu aile ortamı sağlanabilmektedir. Üst ya da yan taraftan gelen ses problemlerine karşı alınan önlem sağlık açısından gerekli bir çalışmadır.Evde, ofiste akustik düzenleme sağlanılarak istenilen ses kesintisi sağlanılabilmektedir. Ses kirliliği etkisi sağlık ve psikolojik açıdan bireyde rahatsız edici sorunlar meydana getirebilmektedir.

Ses Yalıtımı ile istenmeyen ses problemlerine karşı yapılan etkili uygulamalardır. Ses karmaşasından kurtulmak için kullanılan ses yalıtım malzemeler ile ortamda ses akışının düzenlenmesi sağlanır. Yüksek yoğunluktaki ses problemine karşı yapılan çalışmalar bir çok alanda uygulanabilmektedir. Etkili bir Ses Yalıtımı performansı için keşif sonrasında doğru malzemenin seçilmesi ve doğru çalışma sonucunda iyi bir ses yalıtım performansı sağlanmış olur. Ses Yalıtım Uygulamaları çevrede meydana gelen ses karmaşalarını azaltmak ya da en aza indirgemek amacıyla yapılmaktadır.

HAVALANDIRMA BACA SİSTEMLERİ

Havalandırma Single tek cidarlı baca sistemleri gaz ve sıvı yakıt türleri ile çalışan ısıtma ünitelerinin atıkgazlarını atmosfere iletme sistemidir.Isıtma ünitelerin spesifik bilgilerine göre firmamız havalandırma Sistemleri et kalınlığı artırılarak ve malzeme türü değiştirilerek katı yakıt türlerinde de kullanılmaktadır.Baca sistemi genel olarak düz modül, Te modül Temizleme kapağı, redüksiyon ve şapka elemanlarından oluşmaktadır.Tek cidarlı baca sistemi Ø 100 çapından Ø 1000 çapa kadar 0,5 mm,0,6 mm,0,8 mm, 1,0 mm ,1,2 mm, 1,5 mm, 2 mm et kalınlığında asitlere mukavemetli AISI 316L(DIN 1.4404) kalitesindeki paslanmaz çelikten üretilmektedir.Standart üretimler 400 °C ‘ ye (sıcaklığa mukavim üretimler 600 °C ‘ye) kadar sorunsuz dayanabilme özelliğine sahiptir. Yüksek hassasiyette üretilen baca modülleri robot-plazma kaynak tekniğiyle kaynatılmaktadır. Gebze Baca Sistemleri Modüller 50 mm muf geçmeyle çok iyi sızdırmazlık ve stabilite sağladığı gibi montajı da kolay yapılmaktadır.

SHİNGLE YALTEKS SATIŞI

Yapılan her işlemler işin konusuna göre değişmektedir. Shingle çatı uygulaması, hakkında bilmeniz gereken şeyin şu olduğunu düşünüyorum acaba Şıngıl Çatı uygulaması, için nasıl bir renk veya modelleri mevcuttur. Bizler bu şekilde sizlere sunum yapmamaktayız. Bizler Shingle çatı uygulaması için ilk olarak çatınızdaki eski olan malzemelerinizi vinç yardımı ile aşağıya indiriyoruz.

Döşeme ve direkleme ızgara sisteminde bir problemleri varsa problemlerini gideriyoruz ardından sağlam bir yapı elde ettikten sonra üzerine 11mm’lik OSB Çatı kaplama, işlemi yapılmaktadır. osb neden yapılır?

Osb Çatı kaplama işlemi ile düz bir zemin elde edilmektedir. Düz bir zemin enlemesiz bir zemin olursa ilk katta yapılacak olan izolasyon işlemi kolay ve temiz olur bu sayede işimizde düzgün olması yönünde bir adım atmış oluruz.