+90 262 655 94 03 - 0531 280 73 93

Sosyal Medyada Biz}

GALVANİZ OLUK SİST.

GALVANİZ OLUK SİST.

Galvaniz Oluk; Galvaniz oluklar genellikle yap sat olarak yapılan yapılarda müteahhitler tarafından tercih edilmektedir. Diğer oluklarla kıyaslandığı zaman fiyat konusunda arada büyük bir fark vardır.

Yapınıza yapılan uygulamadan sonrada ek yerlerine lehim yapılabilmektedir. Cesika Çatı Sistmeleri olarak yaptığımız galvaniz oluk uygulamalarını uygulamalar kısmından ya da referans bölümümüzden görebilirsiniz. Profesyonel ekiplerimizle maksimum iş güvenliğimizle garantili projelerle iş yapmaktayız. Uygulamalarımızı İstanbul ve çevresinde yapmaktayız. Olukların diğer adıda deredir.

Galvaniz Sac Oluk | Galvaniz Oluk | Galvaniz Sac Oluk Modelleri | Galvaniz Sac Dere

Galvaniz Sac Oluk; Galvaniz sac oluklarımız 0,50 mm kalınlığında üretilmektedir. Galvaniz sac olukları halk arasında galvaniz sac dere olarakta bilinmektedir. Herhangi bir darbede kırılma, çatlama gibi herhangi birşey yaşanmaz.

Oluk modelleri arasında en çok tercih edilen oluklardan birisidir. Cesika Çatı Sistemleri olarak bu olukları tecrübeli ekiplerimizle iş güvenliğini tam anlamıyla sağlayarak eşsiz işçilikler çıkarmaktayız. Yapmış olduğumuz işçilikleri uygulama kısmından görebilirsiniz.

Eksiz Galvaniz Oluk; Maliyeti diğer oluklarla kıyasladığımız zaman daha ucuz olan eksiz galvaniz oluklar fiyat konusundaki ucuzluğunun yanı sıra uzun ömürlüdür.

Eksiz galvaniz olukları genellikle sıhhi tesisatçılar, müteahhitler, çatıcılar, çelik konstrüksüyoncular, oluk montajcılar gibi vb kişiler kullanmaktadır. İş güvenliğinin çok önemli olduğu oluklar ciddi kazalara sebep olabilmektedir. Oluk uygulamaları tehlikeli olduğu için iş güvenliğinin tam anlamıyla alınması bu iş için büyük bir önem taşımaktadır. Bizde iş güvenlik belgelerimiz ve uygulama esnasındaki önlemlerimizi alarak yapmaktayız.

 

 

 

 

 

09 Mart 2018
1.247 kez görüntülendi