+90 262 655 94 03 - 0531 280 73 93

Sosyal Medyada Biz}

Makinalarımız

Eksiz Oluk Sistemleri olarak siz değerli müşterilerimize geniş makina parkurumuz ile ister sanayi tipi ister ev ve mesken tipi makinalarımızla hizmet vermekteyiz. Sahip olduğumuz makinaları ve tüm detaylarını aşağıdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

KENET ÇATI KAPLAMA MAKİNASI ( Kenetli Çatı Sistemleri )

Kenet makinası ile 25 cm den 60 cm açılımlı konut , farika,tonoz , bütün çatılarda uygulanabilir, alüminyum, bakır, titanyum çinko ve boyalı saçtan yekpare Eksiz çatı kaplama sistemleri oluşturmamıza olanak sağlamaktadır.

SANAYİ TİPİ EKSİZ OLUK MAKİNASI ( Sanayi Tipi Eksiz Oluk Sistemleri )

50 cm Ve 60 cm boyalı saçtan ayarlanabilir genişlikte, istenilen ebatta Eksiz Oluk Sistemi kurulabilmesini sağlamaktadır.

GİZLİ DERE EKSİZ OLUK MAKİNASI ( Gizli Dere Eksiz Oluk Sistemleri )

50 cm ve 60 cm boyalı saçtan ayarlanabilir, istenilen ebatta genişlikte çatıların gizli derelerinde Eksiz yekpare oluk sistemi uygulanmasını sağlamaktadır.

PARABET (HARPUŞTA)KAPLAMA MAKİNASI

50cm ve 60 cm saçtan 15 cm den 25 cm kadar ayarlanabilir genişlikte ve ebatta duvar kaplama , aksesuarı Eksiz yekpare sistem oluşturulmasını sağlamaktadır.

DIŞ SAÇAK EKSİZ OLUK SİSTEMLERİ

Sahip olduğumuz 300 çap eksiz oluk makinası ve 330 çap eksiz oluk makinası ile 300 ve 330 çapında standart çatılar ve trapez-sandviç panel çatılarda uygulanabilir eksiz oluk sistemleri uygulanabilmektedir.

POLİÜRETAN KÖPÜK MAKİNASI ( Köpük İzolasyon Hizmetleri )

Bu sistem konutlarda , sanayide, taşıtlarda ısı izolasyonu gereken tüm yapılarda iki bileşenli dansitesi yüksek , püskurtme sistem,araç içi mobil makinalarla uygulanan, ISI tasarrufunda teknolojide gelinen son nokta ISI, ses , yangın izolasyon sistemidir

POLİÜYERA İZOLASYON MAKİNASI ( Poliüyera İzolasyon Hizmetleri )POLİÜYERA İZOLASYON MAKİNASI

S izolasyonunda; çift bileşenli, araç içi mobil makinalarla sıcak izolasyon ile yekpare ek yeri olmayan yüksek verimli ,hertürlü yapıda, sanayide , gemi sanayide, oto sanayide uygulanabilir kesintisiz şu izolasyon sistemidir.

Kenetli Çatı Makinamız

Kenetli Çatı Makinamız 2